Diamantový brousek na nože Dianova Exclusive, 300/600 / s pouzdrem

Skladem

2 100 Kč

Značka Dianova Lapstone

Exkluzivní švédský oboustranný diamantový brousek s rukojetí z břízy kadeřavé a s krásným koženým pouzdrem bude výrazným pomocníkem, ať už ho vezmete do přírody, na lov nebo kempování. Diamantový brousek precizně nabrousí lovecké, rybářské nebo outdoorové nože a neztratí se ani v kuchyni. Na jedné straně je brousek hrubší a na druhé jemnější pro detailní dobroušení. Úhledný funkční design s březovou rukojetí nechává vyniknout struktuře dřeva. Díky kompaktním rozměrům a stylovému pouzdru je skladný a můžete jej vzít prakticky kamkoliv, kde si berete svůj nůž. 

Brousky Dianova Lapstone jsou celosvětově známé pro nejkvalitnější diamantový povrch s velkou hustotou a rovnoměrným rozložením diamantů. Díky tomu s nimi zvládnete nůž rychleji nabrousit a brousek má delší životnost. Brousky Dianova Lapstone se vyrábí přímo ve Švédsku a doporučuje je na broušení například i finský výrobce prémiových nožů Roselli, a to včetně extrémně tvrdé oceli Wootz.

ROZMĚRY
Celková délka 12,5 cm
Brusná plocha 7,5x1,9 cm
Šířka 2 cm
Tloušťka 3 mm

MATERIÁL
Nerezová ocel s monokrystalickými diamanty nejvyšší kvality (600/300 grit), rukojeť z břízy kadeřavé, pouzdro z pravé kůže

POKYNY K POUŽITÍ
Podívejte se na instruktážní video výrobce nebo jak doporučuje brousit výrobce nožů Roselli.

VYROBENO VE ŠVÉDSKU
Brousky Dianova Lapstone se vyrábí ve Skelleftehamnu na severu Švédska.

Made in Sweden

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz