Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Kuchyně

Doplňky do kuchyně a kuchyňské potřeby ve skandinávském stylu vám usnadní vaření a pečení oblíbených receptů a zároveň promění design vaši kuchyně k nepoznání. V naší kolekci najdete kvalitní hrnce a pánve Iittala a Fiskars a kuchyňský textil Marimekko a Lapuan Kankurit.

 • Hrnce a pánve

  Každý dobrý šéfkuchař ví, že kvalitní hrnce jsou základem úspěšného vaření. Na Terve najdete hrnce a pánve na indukci finské značky Iittala, smaltované nádobí Muurla a pro fajnšmekry tu máme i designovou ikonu, legendární litinový hrnec Sarpaneva.

 • Kuchyňské náčiní

  Kuchyňské náčiní vám usnadní vaření a práci v kuchyni. Neocenitelní pomocníci, kteří vám budou k ruce při všech vašich kuchařských výzvách. Na Terve najdete nejen servírovací a salátové lžíce, ale také pomůcky pro rychlý úklid v kuchyni.

 • Dózy na potraviny

  Dózy na potraviny jsou ten nejlepší způsob, jak si udržet čistou a uklizenou kuchyni i při velkém vaření. A když k tomu přidáte severský design, vaše kuchyně bude zase o kousek hezčí. Vyberte si různé velikosti dóz Iittala a uložte do nich mouku, kávu, sůl nebo luštěniny. Využití je už jen na vaší fantazii.

 • Utěrky

  Kuchyňské utěrky se stávají designovým doplňkem, který svými barvami a vzory perfektně doladí atmosféru v každém ročním období. Vyberte si několik vzorů a ty střídejte, vaše kuchyně bude pokaždé vypadat jinak. Na Terve nabízíme bavlněné a lněné utěrky na nádobí značek Lapuan KankuritMarimekko a Iittala s motivy od předních finských designérů.

 • Chňapky

  Kuchyňské chňapky jsou nenahraditelní pomocníci. A s motivy severských designérů vám navíc budou dělat radost vždy, když budete z trouby vytahovat plech čerstvě upečených domácích buchet, grilovat na zahradě klobásky nebo jen nahlížet pod horkou pokličku vařící se polévky.

 • Zástěry

  I hostitelka, která se stará o vaření, může vypadat skvěle. Kuchyňská zástěra na vaření v severském stylu vám bude slušet na každém domácím večírku. A pokud chystáte párty na zahradě, na Terve najdete i grilovací zástěry pro muže.

 • Nože

  Co je pro kuchaře důležitější než kvalitní nůž? Na Terve vám nabízíme kvalitu a zároveň krásný účelný severský design. Kuchyňské a outdoorové nože Roselli z finské oceli doplňují i praktické kapesní nože Victorinox s motivy finského malíře Teemu Järviho.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz