Sauna

Finská sauna a domácí lázeň se nemůže obejít bez krásných doplňků v severském stylu. Na Terve najdete výběr toho nejkvalitnějšího textilu a doplňků do sauny a koupelny Lapuan Kankurit a Marimekko, přírodní severskou kosmetiku Aamumaa a ručně vyrobené švédské masážní kartáče Iris Hantverk.

 • Ručníky a osušky

  Luxusní ručníky a osušky Lapuan Kankurit mají výbornou savost, jsou pevné a odolné a rychle schnou. Můžete je tak použít nejen doma v koupelně, ale také v sauně a výborné jsou i jako plážové osušky k moři.

 • Polštáře

  Uvelebte se v sauně a vychutnejtě si pohodlí polštáře do sauny Lapuan Kankurit. Jen co si opřete hlavu, saunování dostane nový rozměr. Třešničkou na dortu je krásné finské motivy, ze kterých si můžete vybírat.

 • Podložky

  Textilní podložky na lavici do sauny zvýší vaše pohodlí a zlepší hygienu při saunování. Navíc nesou krásné severské motivy a budou tak nejen užitečným, ale i stylovým doplňkem.

 • Čepice a pantofle

  Pro vášnivé saunaře máme na Terve doplňky pro komfortní saunování. Čepice do sauny ochrání hlavu a vlasy před vysokou teplotou, pantofle zase dopřejí pohodlí vašim nohám.

 • Žínky a kartáče

  Masážní rukavice, pásy na záda a kosmetické žínky Lapuan Kankurit z kombinace lnu a bavlny pomáhají prokrvit vaši pokožku při saunování, v domácí lázni nebo horké sprše. A k dokonalé relaxaci přispějí ručně vyrobené švédské kartáče Iris Hantverk.

 • Župany a kilty

  Stylový kilt do sauny ze lnu a bavlny vás udrží v pohodlí během saunování a znásobí požitek z relaxace. Vyberte si některý přímo z Finska, kolébky saunování. A hned po saunování nebo koupeli vklouzněte do pohodlného kvalitního županu.

 • Sety do sauny

  Pořiďte si výhodné sety do sauny s doplňky v jednom vzoru a vydejte se na další saunování se stylem.

 • Přírodní kosmetika

  Originální přírodní kosmetika přímo z nitra severské přírody. Z Finska vám dovážíme přírodní mýdla Aamumaa se zvířecími stopami a úžasnou vůní a jejich řadu kosmetiky Abies Organics a v sauně můžete hýčkat svoje smysly finskými vonnými esencemi Osmia.

 • Pánské holení

  Pomůcky pro holení pro pány od švédské značky Iris Hantverk. Ať už si pěstujete plnovous, knír, bradku, strniště nebo se holíte do hladka, kvalitní nástroje jednoduše potřebujete.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz