Sauna

Finská sauna a domácí lázeň se nemůže obejít bez krásných doplňků v severském stylu. Na Terve najdete výběr toho nejkvalitnějšího textilu a doplňků do sauny a koupelny Lapuan Kankurit a Marimekko, přírodní severskou kosmetiku Aamumaa a ručně vyrobené švédské masážní kartáče Iris Hantverk.

 • Ručníky a osušky

  Luxusní ručníky a osušky Lapuan Kankurit mají výbornou savost, jsou pevné a odolné a rychle schnou. Můžete je tak použít nejen doma v koupelně, ale také v sauně a výborné jsou i jako plážové osušky k moři.

 • Polštáře

  Uvelebte se v sauně a vychutnejtě si pohodlí polštáře do sauny Lapuan Kankurit. Jen co si opřete hlavu, saunování dostane nový rozměr. Třešničkou na dortu je krásné finské motivy, ze kterých si můžete vybírat.

 • Podložky

  Textilní podložky na lavici do sauny zvýší vaše pohodlí a zlepší hygienu při saunování. Navíc nesou krásné severské motivy a budou tak nejen užitečným, ale i stylovým doplňkem.

 • Čepice a pantofle

  Pro vášnivé saunaře máme na Terve doplňky pro komfortní saunování. Čepice do sauny ochrání hlavu a vlasy před vysokou teplotou, pantofle zase dopřejí pohodlí vašim nohám.

 • Žínky a kartáče

  Masážní rukavice, pásy na záda a kosmetické žínky Lapuan Kankurit z kombinace lnu a bavlny pomáhají prokrvit vaši pokožku při saunování, v domácí lázni nebo horké sprše. A k dokonalé relaxaci přispějí ručně vyrobené švédské kartáče Iris Hantverk.

 • Župany a kilty

  Stylový kilt do sauny ze lnu a bavlny vás udrží v pohodlí během saunování a znásobí požitek z relaxace. Vyberte si některý přímo z Finska, kolébky saunování. A hned po saunování nebo koupeli vklouzněte do pohodlného kvalitního županu.

 • Sety do sauny

  Pořiďte si výhodné sety do sauny s doplňky v jednom vzoru a vydejte se na další saunování se stylem.

 • Přírodní kosmetika

  Originální přírodní kosmetika přímo z nitra severské přírody. Z Finska vám dovážíme přírodní mýdla Aamumaa se zvířecími stopami a úžasnou vůní a jejich řadu kosmetiky Abies Organics a v sauně můžete hýčkat svoje smysly finskými vonnými esencemi Osmia.

 • Pánské holení

  Pomůcky pro holení pro pány od švédské značky Iris Hantverk. Ať už si pěstujete plnovous, knír, bradku, strniště nebo se holíte do hladka, kvalitní nástroje jednoduše potřebujete.

 • Kosmetické taštičky

  Kvalitní kosmetické taštičky jsou stylovým doplňkem koupelny a poslouží vám také při vašich pracovních cestách nebo na dovolené.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz