Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Možnosti dopravy a platby

Doprava

Zboží si můžete osobně vyzvednout na pobočkách Zásilkovny nebo si je nechat zaslat na vaši adresu kurýrem. Při objednávce nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Způsob dopravyRychlost dodání po odesláníCena
Kurýrní služba1-2 dny99 Kč
Osobní odběr - Zásilkovna1-3 dny69 Kč
Při objednávce nad 3000 Kč je doprava ZDARMA

Doručení kurýrem (99 Kč)

Zboží zašleme na vaši adresu kurýrní službou s aktuálně nejlepší volnou kapacitou pro co nejrychlejší doručení (GLS, DPD, InTime). Zásilku ve většině případů doručí kurýr druhý pracovní den po podání. Pokud si zboží necháváte poslat do práce, nezapomeňte uvést název firmy.

Zásilku budete moci sledovat pomocí odkazu, který vám zašleme e-mailem po odeslání objednávky. Kurýrní služba vás bude předem telefonicky nebo smskou kontaktovat s upřesněním času doručení.

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny (69 Kč)

Zboží zašleme prostřednictvím Zásilkovny na vámi vybranou pobočku. Zásilka je standardně k vyzvednutí do dvou pracovních dní po podání.

Zásilku budete moci sledovat pomocí odkazu, který vám zašleme e-mailem po odeslání objednávky. Potvrzení, že je zboží přípravené, vám zašle už přímo Zásilkovna smskou společně s heslem, které budete potřebovat pro vyzvednutí zásilky. Zásilku může převzít kdokoliv, kdo heslo zná a nemusí to tedy být pouze osoba uvedená v objednávce. Pokud náhodou nestíháte zásilku vyzvednout do 7 pracovních dní, můžete si v odkazu na sledování zásilky prodloužit uložení až na 21 dní.

Platba

Platební kartou (bez poplatku)

Objednávku zaplatíte přes zabezpečnou platební bránu GoPay platebními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard nebo Maestro.

Bankovní převod (bez poplatku)

Objednané zboží zaplatíte bankovním převodem. Jakmile platba dorazí na náš účet, potvrdíme vám e-mailem přijetí platby a následně vám zboží odešleme. Platební údaje se vám zobrazí po dokončení objednávky a obdržíte je také e-mailem. Zboží vám následně rezervujeme 5 pracovních dní.

Platba je standardně připsána na náš účet do 1-2 pracovních dnů od zadání platebního příkazu, proto s tímto zdržením počítejte při doručení objednávky. 

Platba na dobírku (59 Kč)

Zboží zaplatíte až při převzetí na dobírku, ať už na pobočce Zásilkovny nebo přímo kurýrovi. Standardně je možné platit v hotovosti i platební kartou.


Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz