Svítidla

Světlo umí vytvořit příjemnou atmosféru, osvětlit jídelní stůl nebo vám pomůže se koncentrovat na práci. Designová svítidla ve skandinávském stylu kombinují důraz na funkci s elegantním tvarem, který vám bude dělat radost každý den. V naší kolekci najdete moderní LED svítidla a dekorativní lampy finských značek InnoluxHimmee, LND Design a Tunto.

 • Stolní lampy

  Moderní designové stolní lampy umí rozzářit opravdu každou místnost u vás doma. Stolní led lampa na psací stůl vám bude pomáhat v pracovně, stolní lampy na noční stolek zase usnadní čtení v ložnici a dekorativní stolní lampy do obývacího pokoje dodají příjemně útulnou atmosféru. V naší kolekci najdete výběr toho nejlepšího od severských značek InnoluxHimmee, LND Design a Tunto.

 • Stojací lampy

  Přineste do interiéru dostatek světla. Moderní designové stojací lampy finských značek InnoluxHimmee, LND Design a Valoarte jsou opravdovou ozdobou obývacího pokoje, kde vám budou dělat radost při čtení a sloužit k navození správné atmosféry. Pokud budete chtít něco speciálního, doporučujeme LED stojací lampy se stmívačem od Tunto.

 • Závěsná svítidla

  Designová závěsná svítidla a lampy dokáží být opravdovým skvostem vašeho domova. Na Terve jsme pro vás vybrali krásné kousky značek InnoluxHimmeeLND Design a Tunto, mezi kterými nechybí ani moderní LED závěsná svítidla ideální například do vaší kuchyně.

 • Nástěnná a stropní svítidla

  Designová nástěnná a stropní svítidla severských značek InnoluxHimmeeLND Design a Tunto jsou designovou třešničkou každého domova. Vyberte si z naší kolekce, kde najdete unikátní nástěnná stropní bodová svítidla vhodná do kuchyně, obýváku nebo například na osvětlení obrazů ve vaší sbírce.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz