Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Svítidla

Světlo umí vytvořit příjemnou atmosféru, osvětlit jídelní stůl nebo vám pomůže se koncentrovat na práci. Designová svítidla ve skandinávském stylu kombinují důraz na funkci s elegantním tvarem, který vám bude dělat radost každý den. V naší kolekci najdete moderní LED svítidla a dekorativní lampy finských značek InnoluxHimmee, LND Design a Tunto.

 • Stolní lampy

  Moderní designové stolní lampy umí rozzářit opravdu každou místnost u vás doma. Stolní led lampa na psací stůl vám bude pomáhat v pracovně, stolní lampy na noční stolek zase usnadní čtení v ložnici a dekorativní stolní lampy do obývacího pokoje dodají příjemně útulnou atmosféru. V naší kolekci najdete výběr toho nejlepšího od severských značek InnoluxHimmee, LND Design a Tunto.

 • Stojací lampy

  Přineste do interiéru dostatek světla. Moderní designové stojací lampy finských značek InnoluxHimmee, LND Design a Valoarte jsou opravdovou ozdobou obývacího pokoje, kde vám budou dělat radost při čtení a sloužit k navození správné atmosféry. Pokud budete chtít něco speciálního, doporučujeme LED stojací lampy se stmívačem od Tunto.

 • Závěsná svítidla

  Designová závěsná svítidla a lampy dokáží být opravdovým skvostem vašeho domova. Na Terve jsme pro vás vybrali krásné kousky značek InnoluxHimmeeLND Design a Tunto, mezi kterými nechybí ani moderní LED závěsná svítidla ideální například do vaší kuchyně.

 • Nástěnná a stropní svítidla

  Designová nástěnná a stropní svítidla severských značek InnoluxHimmeeLND Design a Tunto jsou designovou třešničkou každého domova. Vyberte si z naší kolekce, kde najdete unikátní nástěnná stropní bodová svítidla vhodná do kuchyně, obýváku nebo například na osvětlení obrazů ve vaší sbírce.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz