Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Příběh Terve

Severní Evropu jsme si jednoduše zamilovali. Našli jsme tam nespočet krásných míst, které zůstanou navždy v našem srdci. Poznali nové přátele. Prožili chvíle, na které budeme vzpomínat do konce života. A co víc, objevili jsme tam do té doby skrytou lásku k severskému designu.

A tak vznikl v roce 2013 internetový obchod Terve. Zpočátku místo, kde jsme prodávali dekorace a doplňky do bytu od pár našich oblíbených finských značek, až po stovky krásných designovek pro váš severský domov, které na něm najdete dnes.

Pravý

Z Finska přímo dovážíme design od více než 25 výrobců, od těch největších až po malá studia a nezávislé designéry. Většinu značek najdete jen u nás, některé z nich v České Republice a na Slovensku zastupujeme. Prodáváme přitom jen poctivé originály, žádné kopie a náhražky.

Severský

Skandinávský design asi není potřeba moc představovat - příjemné materiály, vyvážená paleta barev, odkaz na nespoutanou severskou přírodu. Bydlení v severském stylu ale není jen krátkodobé potěšení, ale životní filosofie, kde se snoubí nadčasová krása a praktická funkčnost, které se předávají z generace na generaci.

Domov

Stejně jako my pečlivě vybíráme každý kousek, tak i vy vybírejte doplňky do vašeho domova, aby vám dobře sloužily a dělaly vám každý den radost. Váš domov je jedinečné místo. Místo, kam se rádi vracíte. Místo, na které celý život vzpomínají vaše děti. Místo, který dělají tím, čím je, nejen věci, ale hlavně vy sami. Design vám k tomu pomůže jen trošku, ale přesto je důležité, aby byl váš domov útulný a abyste se v něm cítili dobře.

A právě k tomu by vám mělo pomoci Terve. Abyste si díky němu mohli doma vytvořit Pravý severský domov.


Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz