Stolování

Ať už hledáte jen hrneček na kávu nebo kompletní servis do jídelny, na Terve si každý najde to své. Vybrali jsme ten nejlepší porcelán, sklo a příbory finských značek Marimekko, Iittala a Arabia. A protože na servírování opravdu záleží, připravili jsme pro vás také kolekce ubrusů Lapuan Kankurit a několik vychytávek od Magisso.

 • Hrnky a šálky

  Začněte nový den malým rituálem a vychutnejte si kávu nebo čaj stylově, jak se patří. V naší kolekci na Terve najdete porcelánové hrnky, šálky a podšálky na kávu Iittala a Marimekko, chytré hrnečky na sypaný čaj Magisso a smaltované hrnky Muurla.

 • Talíře a misky

  Dobré jídlo si zaslouží perfektní servis. Porcelánové talíře a misky se severskými vzory navíc můžete snadno kombinovat a sladit se stylem vaší jídelny. Na Terve jsme pro vás vybrali klasické i moderní talíře a polévkové misky značek Iittala a Marimekko.

 • Sklenice

  K vašemu dokonalému stolování patří designové sklenice. Ať už máte rádi jednoduchý severský styl nebo romantické vzory, na Terve si určitě vyberete. Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí sklenice na víno, pivo, sekt i vodu značek Iittala a Marimekko.

 • Džbány a karafy

  Džbány a karafy na vodu a víno oceníte nejen během horkého léta. Ať už to bude při posezení s přáteli, romatické večeři nebo zahradním grilování, vždy vám budou příjemným pomocníkem.

 • Konvice

  Pro milovníky kvalitních čajů máme na Terve legendární designové konvice na čaj Oiva od Marimekko, bez kterých se neobejde žádná čajová souprava. A pokud patříte spíše mezi kávičkáře, váš domácí kávový servis doplní praktická konvička na kávu a mléko Iittala.

 • Sady nádobí

  Sady nádobí jsou ten nejlepší způsob, jak vybavit novou jídelnu. Vyberte si výhodné jídelní sady talířů a misek z naší kolekce Iittala a Marimekko.

 • Příbory

  Vychutnejte si atmosféru svátečního oběda každý den. Luxusní jídelní příbory Iittala vám budou dělat radost svým elegantním severským designem.

 • Prostírání, ubrousky a servírování

  Správná hostina se neobejde bez pěkného prostírání na stůl. Na Terve jsme pro vás vybrali látkové ubrousky Lapuan Kankurit a Iittala v moderním i vintage stylu a v kolekci nechybí i vánoční prostírání a další speciální sezónní motivy. Pro dokonalé stolování doporučujeme podložky pod hrnce Majamoo a prostírání Marimekko.

 • Podnosy a tácy

  Není nad to, když vás partner překvapí snídaní rovnou do postele. Na severu Evropy jsou servírovací podnosy a tácy velmi populární a my vám rádi přinášíme tento trend v podobě naší kolekce.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz