Dárky

Máme pro vás spoustu tipů na originální dárky. Severský design je plný nádherných kousků, které potěší jako dárky k Vánocům, k narozeninám, k výročí svatby nebo svatební dary. A pokud si nejste jistí nebo vybíráte na poslední chvíli, máme tu pro vás elegantní dárkové poukazy.

 • Pro ženy

  Ženy si musíme hýčkat, ať už se jedná o manželku, přítelkyni nebo maminku. Vybrali jsme pro vás tipy na originální dárky pro ženy, které potěší při každé příležitosti, ať už kupujete dárek k narozeninám, Vánocům nebo na Valentýna. A když vám bude náš výběr málo, projděte si celé Terve a určitě vás něco zaujme.

 • Pro muže

  Dárky pro muže jsou vždy velký oříšek. Na Terve vám s výběrem pomůžeme, protože severský design nabízí originální dárky k narozeninám, na vánoce i pro speciální příležitosti. A když vám bude náš výběr málo, projděte si celé Terve a určitě vás něco zaujme.

 • Pro děti

  Originální dárky pro děti v severském stylu potěší vaše děti veselým designem a budou je doprovázet celé dětství. A když vám bude náš výběr málo, projděte si celé Terve a určitě vás něco zaujme.

 • Módní pop-up

  Exkluzivně a jen omezenou dobu před Vánoci najdete na Terve kromě krásných severských doplňků pro bydlení také parádní šály a šátky značky Lapuan Kankurit navržené předními designéry a vyrobené ve Finsku z kvalitního lnu.

 • Svatební dary

  Vůně rozkvětlé zahrady, vesnická stodola nebo romantický zámek a k tomu příjemný letní vánek. Léto je v plném proudu a s ním přicházejí i nezapomenutelné svatební oslavy. Pokud jste pozvaní na jednu z nich a lámete si hlavu, co by mohlo novomanžele potěšit, pojďte se s námi inspirovat našimi tipy na svatební dary.

 • Dárkové poukazy

  Když si nejste jistí co koupit nebo potřebujete na poslední chvíli dárek, je dárkový poukaz to pravé řešení. Na Terve si vybere dárek každý!

 • Jmenovky na dárky

  Udělejte svoji milovaným radost a dozdobte vaše dárky k dokonalosti. Jmenovky na dárky jsou praktické, krásné a můžete na ně přidat i krátké věnování.

Vybíráme pro vás

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz