Stojací lampa LED2, bílá

Na objednávku do 4-6 týdnů

23 588 Kč

Značka Tunto

Design: Mikko Kärkkäinen

Designová stojací lampa LED2 se stane dominantním prvkem obývacího pokoje, pracovny nebo knihovny. Díky regulaci úrovně světla dokáže lampa navodit tu správnou atmosféru, ať už potřebujete dostatek světla ke koncentraci při práci nebo tlumené a uklidňující osvětlení pro večerní relaxaci.

Stojací lampa LED2 je krásnou kombinací přírodního materiálu a inovací. Pečlivě vybrané dřevo a ruční zpracování z ní dělá krásný designový objekt. Navíc využívá moderní a úspornou technologii LED a intuitivní dotykové ovládání se třemi úřovněmi intenzity světla. Stačí rukou přejet po podstavci a pohybem nastavit takové světlo, jaké vám nejlépe vyhovuje.

Tato verze lampy je z vnější strany bílá a můžete volit kombinaci se dřevem podle vlastní volby - bříza, dub nebo ořech.

ROZMĚRY
120x42x26 cm

MATERIÁL
Dřevo (bříza původem z Finska, dub původem a ořech ze Severní Ameriky)

ZDROJ
Integrované LED s výkonem 10-16 W, 500-800 lm
Teplota světla 2700 K
Energetická náročnost A++
IP20, IEC Protection Class III, CE
Podrobná specifikace ke stažení (PDF)

KABEL
1,8 m

VYROBENO VE FINSKU
Svítidla Tunto se vyrábí ručně ve Finsku z vybraného dřeva pocházejícího z certifikovaných zdrojů.

Více informací

Designer

Mikko Kärkkäinen

MIKKO KÄRKKÄINEN
Zakladatel, majitel a zároveň hlavní designér značky svítidel Tunto se rád nechává inspirovat finskou přírodou, zejména lesy a dřevem samotným. Jeho svítidla Tunto získala celou řadu prestižních ocenění od Red Dot design award až po Good Design. Na první pohled mají lampy jednoduché čisté linie, těží z krásy pečlivě vybraného dřeva a jejich nadčasový vzhled vám bude dělat radost po celou řadu let.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz