Stojací lampa Kajo, bílá

Na objednávku do 3-4 týdnů

44 831 Kč

Značka LND Design

Design: Jukka Korpihete

Velká stojací LED lampa Kajo vás okouzlí svým exkluzivním designem. Postavená na stabilní základně a lehkém rámu dává vyniknout rozměrnému kovovému stínidlu, které shora dodává příjemné a zároveň silné světlo.

Stojací lampa Kajo je klenotem každé místnosti, ať už jí dáte prostor v obývacím pokoji vedle pohovky nebo ve vstupní hale. Design si pohrává s tvarem stínidla i samotným světlem, které poslouží stejně dobře jako hlavní svítidlo i jako lampa pro čtení vaší oblíbené knihy.

ROZMĚRY
Výška 180 cm
Šířka 82 cm
Průměr základny 49 cm
Výška stínidla 60 cm
Průměr stínidla 60 cm

MATERIÁL
Hliník, kov a akryl

ZDROJ
V lampě je integrovaná žárovka LED Philips Fortimo o výkonu 20 W (1100 lm 3000 K)

KABEL
Délka 2,5 m

VYROBENO VE FINSKU
Svítidla značky LND Design se vyrábí ručně přímo ve Finsku a nesou ochranné symboly Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Timo Niskanen

JUKKA KORPIHETE
Finský designér Jukka Korpihete se specializuje na svítidla a svůj cit pro světlo ukázal právě v kolekci pro značku LND Design. Lampy z jeho kolekce vás zaujmou nejen svým unikátním tvarem, ale také dokonalou hrou světla a stínu, které vrhá po místnosti a vytváří tím příjemnou atmosféru. Za svůj design získal celou řadu ocenění, například prestižní Good Design Award 2009 nebo Fennina Prize 2007.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz