Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Stojací lampa Soihtu, písková

Na objednávku do 3-4 týdnů

25 025 Kč

Značka LND Design

Design: Jukka Korpihete

Velká stojací lampa vás ohromí velkorysými rozměry stínidla, které promyšleně vrhá světlo po interiéru do dvou stran a vytváří tím v místnosti úžasnou atmosféru.

Stojací lampa Soihtu (ve finštině pochodeň) je designovým a zároveň funkčním svítidlem, které se bude nejlépe vyjímat v obývacím pokoji vedle pohovky, místo jí ale můžete najít kdekoliv, třeba v ložnici nebo ve vstupní hale. Rozměrné stínidlo ze zalaminovaného textilu a stabilní kovový rám se vyrábí ručně přímo ve Finsku a tak si můžete být jisti výběrem těch nejlepších materiálů i kvalitou zpracování. Právě dominantní stínidlo je důvodem, proč si stojací lampu Soihtu zamilujete.

ROZMĚRY
Výška 180 cm
Šířka 50 cm
Délka 73 cm
Průměr základny 40 cm
Délka stínidla 60 cm
Průměr stínidla 30-50 cm

MATERIÁL
Kovový černě lakovaný rám, stínidlo z laminovaného textilu

ZDROJ
Žárovka typu E27 o doporučeném výkonu 25 W, maximálně 100 W (není součástí balení)

KABEL
Délka 1,8 m

VYROBENO VE FINSKU
Svítidla značky LND Design se vyrábí ručně přímo ve Finsku a nesou ochranné symboly Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Timo Niskanen

JUKKA KORPIHETE
Finský designér Jukka Korpihete se specializuje na svítidla a svůj cit pro světlo ukázal právě v kolekci pro značku LND Design. Lampy z jeho kolekce vás zaujmou nejen svým unikátním tvarem, ale také dokonalou hrou světla a stínu, které vrhá po místnosti a vytváří tím příjemnou atmosféru. Za svůj design získal celou řadu ocenění, například prestižní Good Design Award 2009 nebo Fennina Prize 2007.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz