Sprej na mytí nádobí SEES 500ml, červený pomeranč

Momentálně vyprodané

550 Kč

Značka SEES

Design: Elisa Koivumaa

Čisticí prostředek na mytí nádobí ve spreji usnadňuje a urychluje práci, navíc krásně voní po červených pomerančích. Je vyrobený ve Finsku a je zcela biologicky odbouratelný, tedy šetrný k přírodě. Můžete jej tak použít na mytí nejen doma, ale i na chatě, v karavanu nebo třeba při pikniku v přírodě. Praktická láhev s rozprašovačem šetří mycí prostředek, který dobře pění a odmašťuje i v malém množství.

Svěží vůně pochází z pravého esenciálního oleje z červeného pomeranče. Prostředek můžete použít i k čištění stolu a kuchyňské linky, stačí jedno stříknutí na hadřík, setřít nečistoty a užívat si provoněnou kuchyni.

OBJEM
500 ml

SLOŽENÍ
Sodium Lauryl Sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Capryl Glucoside, Alcohol, mořská sůl, Sodium Benzoate, Citrus sinensis oil. Hodnota pH cca 6.

Výrobek je veganský, biologicky rozložitelný, neobsahuje konzervanty a umělé parfémy.

POUŽITÍ
Nastříkejte na nádobí, vydrhněte hubkou, drátěnkou nebo kartáčem na nádobí a opláchněte. 

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Elisa Koivumaa

ELISA KOIVUMAA
Zakladatelka značky SEES strávila několik let v Japonsku, které ji stejně jako rodné Finsko ovlivnilo ve vnímání přírody a životních hodnot. Po návratu do Finska se rozhodla vyrábět vlastní kosmetiku a výrobky pro domácnost, které jsou ekologické, kvalitní a mají pěkný design. Stojí tak za celým konceptem značky od osobitého designu až po míchání ingrediencí.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz