Přírodní drátěnka na nádobí, 2ks, lufa / 100% recyklovatelná

Skladem

277 Kč

Značka Iris Hantverk

Drátěnka vyrobená ze 100% lufy. Rostlina, která je příbuzná s okurkou nebo cuketou je skvělým pomocníkem na šetrné ruční mytí nádobí a ideální k drhnutí hrnců nebo pánví. Lufa použitá na drátěnku se pěstuje ve Španělsku v souladu s trvale udržitelným pěstitelstvím, se zavlažování výhradně přírodním deštěm a termální vodou. Právě 43°C termální voda se také místo chemie používá ke změkčení vláken.

Když drátěnku namočíte, zvětší se a je měkčí. Funguje na všech površích a nepoškodí žádný materiál, můžete ji tak využít nejen v kuchyni. Drátěnka vám vydrží 4-6 měsíců v závislosti na použití. Balení obsahuje dvě drátěnky.

Kartáče a drátěnky Iris Hantverk vyrábí ručně zrakově postižení v malé švédské dílně, která se pyšní více než stoletou historií. Koupí tak pomáháte zapojit se postiženým do běžného života.

ROZMĚRY
Délka 12,5 cm
Průměr 8,3 cm
Hmotnost 15 g

MATERIÁL
Lufa - přírodní houba, 100% rozložitelná

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Před prvním použitím doporučujeme drátěnku na několik minut ponořit do vařící vody, získáte tak pevný a pružný kartáč. Cereální kořen je voděodolný a neztrácí tak používáním na kvalitě, stačí jej po použití dobře očistit.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz