Sprej na čištění sauny SEES 500ml, eukalyptus-citron

Skladem

550 Kč

Značka SEES

Design: Elisa Koivumaa

Přírodní prostředek na čištění sauny a koupelny krásně voní a díky rozprašovači usnadňuje a urychluje práci. Je vyrobený ve Finsku a je zcela biologicky rozložitelný, tedy šetrný k přírodě. Mycí prostředek na bázi sody je účinný při odstraňování nečistot a pachů a esenciální oleje z citronu a eukalyptu zase osvěží saunu a koupelnu.

OBJEM
500 ml

SLOŽENÍ
Voda, Sodium Carbonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil.

Výrobek je veganský, biologicky rozložitelný, neobsahuje konzervanty a umělé parfémy.

POUŽITÍ
Nastříkejte prostředek přímo na saunovací lavici a ihned omyjte namočenou houbou. Můžete použít i na čištění koupelny, je vhodný na mytí skleněných ploch, obkladů a keramických povrchů.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Elisa Koivumaa

ELISA KOIVUMAA
Zakladatelka značky SEES strávila několik let v Japonsku, které ji stejně jako rodné Finsko ovlivnilo ve vnímání přírody a životních hodnot. Po návratu do Finska se rozhodla vyrábět vlastní kosmetiku a výrobky pro domácnost, které jsou ekologické, kvalitní a mají pěkný design. Stojí tak za celým konceptem značky od osobitého designu až po míchání ingrediencí.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz