Mísa Earth 3l, bílá

Skladem

1 990 Kč

Značka Vaidava

Velká keramická mísa z kolekce Earth je svou velikostí ideální pro servírování příloh a salátů pro celou rodinu nebo v ní třeba můžete zadělat na těsto. Kolekce z lotyšské manufaktury Vaidava ctí jednoduchost severského minimalismu a klade velký důraz na materiál a detaily. V hlavní roli je kvalitní lotyšská červená hlína, která je z vnější strany jen vyrovnaná a vyleštěná aby neabsorbovala vodu a nečistoty, ale jinak je ponechána surová bez glazury. Doporučujeme mísu kombinovat s dalším nádobím ze stejné kolekce.

Keramika je vypálená při 1000°C a je tak odolná i pro použití v troubě a nádobí je možné bez obav umývat v myčce. Díky čistému designu a odolnosti si kolekci Earth vybrala i francouzská restaurace Papilion, kterou vede michelinský šéfkuchař Christophe Saintagne.

ROZMĚRY
Průměr 30 cm
Výška 10 cm
Hmotnost 1,7 kg

OBJEM
3 l

MATERIÁL
Keramika z kvalitní lotyšské červené hlíny, glazura bez obsahu olova

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Díky keramice vypálené při 1000°C je možné mýt v myčce a obsah můžete ohřívat v mikrovlnce i klasické troubě do max. 200°C. Keramiku nikdy nedávejte studenou do rozpálené trouby. Nečistoty nečistěte kovovou drátěnkou, abyste nepoškodili glazuru.

OCENĚNÍ
Kolekce Earth byla nominovaná mezi finalisty National Design Award of Latvia 2017.

National Design Award Latvia

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz