Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Miska Oiva Unikko 0,25l, světle béžová

Na objednávku do 3-4 týdnů

571 Kč

Značka Marimekko

Design: Maija a Kristina Isola & S. Ruotsalainen

Miska Oiva s typickým květovaným vzorem Unikko se bude vyjímat na každém jídelním stole, ať už ráno při snídani nebo po dlouhém dni při společné večeři. Můžete si v ní naservírovat třeba cereálie nebo čerstvé ovoce. Je k neuvěření, že nadčasový motiv Unikko nakreslila designérka Maija Isola už v roce 1964. Od té doby se objevuje v různých podobách na celé řadě výrobků od porcelánu přes zástěry až po polštáře. Důkaz, že kvalitní finský design nikdy nezestárne. Limitovaná kolekce Marimekko přináší nový odstín této finské klasiky.

Kolekce Oiva je vyrobena z kvalitního porcelánu, který si i při každodenním používání zachová původní glazuru a živé barvy.

OBJEM
0,25 l

ROZMĚRY
Průměr 9,5 cm
Výška 6 cm

MATERIÁL
Porcelán

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze mýt v myčce, vhodné do mikrovlné i klasické trouby i mrazáku.

DESIGN FROM FINLAND
Výrobek nese ochranný symbol Design from Finland.

 Design from Finland

Více informací

Designer

Maija Isola

MAIJA ISOLA
Nejznámější finská textilní designérka pracovala pro Marimekko neuvěřitelných 40 let a navrhla přes 500 vzorů. Jako první ji v 60. letech proslavil výrazný květinový motiv Unikko, který se stal ikonou značky a zdobí její výrobky dodnes. Designový styl a filosofie Marimekko jsou z velké části postaveny právě na díle Maiji Isoly. I po její smrti se tak můžeme kochat severskými motivy, které jsou neobyčejně unikátní, emotivní a nadčasové.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz