Závěsná lampa Candeo Bright Therapy, černá

Na objednávku do 3-4 týdnů

12 180 Kč

Značka Innolux

Design: Katriina Nuutinen

Unikátní závěsná lampa Candeo je prvním svítidlem svého druhu na trhu. Vyniká jednoduchým a účelným severským designem hliníkového stínidla s akrylovým krytem, který příjemně rozptyluje světlo po místnosti. Zajímavostí je možnost přepnout teplotu světla z klasické teplé na příjemný odstín světla Bright Therapy, které na základě vědeckých studií kompenzuje denní světlo a pomáhá překonat krátké zimní dny. Přepínač je umístěný shora stínidla a je tak  dobře přístupný. Lampu doporučujeme do kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje.

ROZMĚRY
Průměr 38,8 cm
Výška 18 cm

MATERIÁL
Hliník, akryl, kabel černý textil.

ZDROJ
Zdroj světla 3x LED s výkonem 6 W (barva světla 4000 K) a 1x LED E27 s výkonem 7,5 W. Záruka na LED komponenty je 5 let.

KABEL
2,5 m

OCENĚNÍ
Lampa Candeo získala prestižní ocenení Fennia Prize 2014.

VYROBENO VE FINSKU
Svítidla značky Innolux se vyrábí přímo ve Finsku a nesou ochranné symboly Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Katriina Nuutinen

KATRIINA NUUTINEN
Mladá designérka Katriina Nuutinen byla v roce 2011 vyhlášena finským talentem roku. Pracuje ve svém vlastním studiu a úspěšně se účastnila několika mezinárodních výstav, například v Tokiu, New Yorku, Paříži, Miláně nebo Stockholmu, kde získala cenu za nejkrásnější vystavovaný objekt. Specializuje se na design svítidel ze skla a keramiky, ale velmi často je kreativně kombinuje s jinými materiály jako je dřevo nebo kov.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz