Zástěra Poro, šedo-černá

Skladem

1 798 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Teemu Järvi

Univerzální kuchyňská zástěra Poro s motivem soba od finského malíře Teemu Järviho vás zavede do nitra divoké severské přírody. Zástěra padne jak mužům, tak i ženám. Perfektní je při každodenní práci v kuchyni, venkovním grilování i zvláštních příležitostech, když se budete starat o své hosty. Navíc díky kapse je zástěra praktická.

ROZMĚRY
Zástěra se vyrábí v jedné univerzální velikosti a díky flexibilnímu uvázání bude pasovat každému.

Délka 80 cm
Šířka 90 cm + šňůrky k uvázání

MATERIÁL
60% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®, 40% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Ještě vlhké narovnejte do původního tvaru a vyžehlete. Materiál se může srazit cca o 5%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Teemu Järvi

TEEMU JÄRVI
Teemu Järvi je finský malíř, který si jako svou hlavní inspiraci vybral nespoutanou severskou přírodu. Většinu roku tráví ve finských lesích, aby co nejlépe zachytil život a pohyb objektů svých maleb. Pracuje s tradičními metodami kresby jako je malba stonkem rákosu a čínským inkoustem. Na první pohled jednoduché malby jsou při bližším prozkoumání plné důsledně promyšlených tahů.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz