Lněná zástěra Mauste, modrá

Skladem

1 939 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Helmi Liikanen

Dámská kuchyňská zástěra ze 100% přírodního lnu bude slušet každé kuchařce. Lehký vzdušný materiál a zajímavý geometrický vzor vám budou dělat radost při každém vaření. Zástěra je jen z přední strany a vzadu se uvazuje stužkou.

Zástěra na vaření Mauste je pohodlná a navíc má praktickou kapsu. Bude vám slušet nejen při každodenní práci v kuchyni, ale i při zvláštních příležitostech, když si budete hýčkat své hosty. 

ROZMĚRY
Délka 100 cm
Šířka 65 cm
Zástěra se vyrábí jen v jedné univerzální velikosti a utahuje se stužkou okolo pasu.

MATERIÁL
100% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 60°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Helmi Liikanen

HELMI LIIKANEN
Helmi Liikanen je absolventkou prestižní Aalto Unviersity. S Lapuan Kankurit se poprvé setkala při studijní návštěvě této legandární tkalcovny a netrvalo dlouho a spolupráce  byla na světě. Helmi se často inspiruje samotným procesem návrhu, protože si hraje s materiály, barvami a strukturami. Věří v kombinaci designových znalostí a řemeslného zpracování textilií s důrazem na trvalou nadčasovou krásu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz