Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Vlněná deka Juhannus 100x150, přírodně barvená oranžová / Finnsheep

Na objednávku do 3-4 týdnů

3 022 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Hanna Galtat

Vlněná deka Juhannus (finsky letní slunovrat) je utkaná ve Finsku z prvotřídní finské ovčí vlny Finnsheep v kombinaci s certifikovanou novozélandskou vlnou. Designérka Hanna Galtat se inspirovala zvyšováním a snižováním intenzity denního světla před a po letním slunovratu. Vlněné vlákno této deky je barvené rostlinným barvivem získaným z kávy pocházející z přebytků z finské pražírny.

Udržitelná a odpovědná výroba s využitím místních materiálů v kombinaci se 100. letou historií rodinné tkalcovny Lapuan Kankurit přináší prvotřídní vlněné deky, které si zamilujete pro jejich jemnost a nadčasový severský design.

ROZMĚRY
100x150 cm

MATERIÁL
100% čistá střižní vlna (vlákno - finská vlna Finnsheep a novozélandská vlna certifikovaná Wool Integrity New Zealand, osnova - jihoamerická vlna předená v Evropě)

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Ruční praní na 30°C. Pro běžnou údržbu a svěží vůni doporučujeme finský přírodní sprej na textil Sees.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland.

Made in Finland FinnsheepWool Integrity NZ

Více informací

Designer

Hanna Galtat

HANNA GALTAT
Hanna Galtat je designérka a textilní návrhářka působící ve Finsku a Francii. Hanna ve své tvorbě zkoumá prostorovost, materialitu a vnímání. Jako textilní designérce jsou nadčasovost, udržitelnost a respekt ke kvalitě materiálů stěžejní. Cítí, že textilie jsou pro ni přirozeným způsobem, jak vyjádřit příběhy, které lze vnímat mnoha smysly.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz