Umyvadlo Unit80, béžové natural / integrované

Na objednávku do 4-6 týdnů

16 210 Kč

Značka Woodio

Designové obdelníkové umyvadlo Unit80 z přírodního kompozitu z masivního osikového dřeva a pryskyřice dodá vaší koupelně příjemnou a poklidnou atmosféru. Sofistikovaný a přesto jednoduchý nadčasový design nechává vyniknout jedinečné struktuře. Inovativní materiál přímo z dílny značky Woodio je nepropustný, snadno se udržuje, je 100% recyklovatelný a výroba zanechává o 80% nižší uhlíkovou stopu než u klasických keramických umyvadel. Kvalitu výrobce garantuje prodlouženou zárukou 5 let.

Velikost umyvadla je ideální do koupelny nebo na toaletu a to nejen v domácnostech, ale i v komerčních prostorách. Tento model je určený k integraci do skříňky, má přepad a otvor na baterii, která se usazuje uprostřed. Při každodenním používání funguje umyvadlo Unit80 jako pultová deska a vestavěné umyvadlo, které poskytuje prostor i pro drobnou kosmetiku. Jednodílné integrované umyvadlo vytváří v koupelně uhlazený a moderní vzhled. Umyvadlo bylo navrženo ve standardních rozměrech, které pasují do většiny rámů koupelnových skříněk na trhu. Béžový odstín natural je přírodní odstín dřeva osiky a povrch je lesklý.

ROZMĚRY
Délka 50,3 cm
Šířka 81,2 cm
Celková výška 13,8 cm
Výška po instalaci 2 cm
Hmotnost 14 kg

MATERIÁL
Speciální kompozit z masivního dřeva osiky původem z Finska a z pryskyřice

VZORKOVNÍK
Na přání vám oproti vratné záloze zašleme vzorkovník materiálu v dostupných odstínech. Kontaktujte nás prosím na e-mailu info@terve.cz.

PRO DESIGNÉRY
Technické parametry
Návod k instalaci
Splňuje normu EN 14688 – CL 00

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Případné nečistoty odstraňte textilní utěrkou nebo houbičkou. Nepoužívejte kovové drátěnky.

VYROBENO VE FINSKU
Výrobky Woodio se vyrábí s minimální uhlíkovou stopou přímo v Helsinkách s ochranným symbolem Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

OCENĚNÍ
Woodio za svůj inovativní materiál a design umyvadel získalo prestižní ocenění, například Fennia Prize nebo German Design Award.

German Deisgn Award Design deed awardFeninna Prize

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz