Svícen Raami 9cm, lososový

Skladem

925 Kč

Značka Iittala

Design: Jasper Morrison

Sklěnený svícen z kolekce Raami (ve finštině „rám“) v seversky jednoduchém, ale promyšleném stylu. Široký průměr usnadňuje zapalování a čištění svícnu.

Pečlivě složená kolekce kombinuje keramiku, sklo a dřevo, které spolu vytváří příjemnou atmosféru u stolu od rána do noci doslova při každé příležitosti. Každý kousek je dokonalý sám o sobě, přesto je významnou součástí celé kolekce - jako rodina nebo skupina přátel, kde každý člen přináší své vlastní charakteristiky. Kolekce Raami byla navržena s velkým důrazem na detail, které vyjdou na povrch až při bližším pohledu. Baleno v dárkové krabici. Vyrobeno ve Finsku z lisovaného skla.

Podívejte se na krásné video ke kolekci Raami.

ROZMĚRY
Průměr 9 cm

MATERIÁL
Sklo

Více informací

Designer

Jasper Morrison

JASPER MORRISON
Jasper Morrison je přední designér, který je považován za jednoho z nejúspěšnějších produktových designérů své generace. Morrison je nejlépe známý pro jeho práci s nábytkem, osvětlením a nádobím. Věří, že role designéra není vymýšlet formu, ale spíše být otevřený okolnímu světu a znovu použít už vytvořené, aby vyhověl novému účelu. Zajímají ho především ty předměty každodenního života, které jsou tak dobré v jejich přirozené formě, že zůstávají téměř bez povšimnutí.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz