Stolní lampa Loisto, bílá

Na objednávku do 3-4 týdnů

15 990 Kč

Značka LND Design

Design: Jukka Korpihete

Stolní lampa Loisto (vo finštině "nádhera") je designové LED svítidlo, které jasně následuje severský styl. Stmívač umístěný na podstavci umožňuje regulovat intenzitu světla a USB port zase nabíjet vaše mobilní zařízení. Stolní Lampa Loisto je tak vhodná všude tam, kde potřebujete multifunkční svítidlo na osvětlení místnosti, pracovní plochy nebo jako tlumené dekorativní osvětlení. Poslouží vám jako stylová stolní lampa do ložnice, v obývacím pokoji nebo na pracovním stole.

ROZMĚRY
Výška 54 cm
Průměr 28,5 cm

MATERIÁL
Matný akryl, kov, hliník

ZDROJ
V lampě je v závitu typu G24Q–4 / G24Q–3 integrovaná žárovka LED CFL o výkonu 42 W (3000 K 3200 lm) a s životností 36000 hodin.

KABEL
Délka 2,2 m

VYROBENO VE FINSKU
Svítidla značky LND Design se vyrábí ručně přímo ve Finsku a nesou ochranné symboly Made in Finland a Design from Finland.

Made in Finland Design from Finland

Více informací

Designer

Timo Niskanen

JUKKA KORPIHETE
Finský designér Jukka Korpihete se specializuje na svítidla a svůj cit pro světlo ukázal právě v kolekci pro značku LND Design. Lampy z jeho kolekce vás zaujmou nejen svým unikátním tvarem, ale také dokonalou hrou světla a stínu, které vrhá po místnosti a vytváří tím příjemnou atmosféru. Za svůj design získal celou řadu ocenění, například prestižní Good Design Award 2009 nebo Fennina Prize 2007.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz