Set vůní do sauny Hetkinen 4x10ml, dárkový box

Skladem

1 550 Kč

Značka Hetkinen

Sada přírodních finských vůní do sauny Hetkinen v nádherném borovicovém boxu vám pomůže navodit tu správnou atmosféru. Čtyři různé vůně zpestří každé saunování. Vůně "Woody" vás zavede do severského lesa, "Herbal" vás uklidní léčivými bylinkami, s vůní  "Smoky" zažijete tradiční finskou kouřovou saunu a s "Bloom" se budete cítit jako v rozkvetlé zahradě. Použité esenciální oleje jsou čistě přírodní.

Exkluzivní a zároveň praktické balení z finské borovice, kde má každá lahvička své místo, předurčuje tyto vůně do sauny k podarování.

OBJEM
4x10 ml

SLOŽENÍ
Woody: 3-methoxy-3-methyl-1-butanol, cedrový olej, borovicový olej, jedlový olej, olej ze stepilého smrku, olej z černého smrku.

Smoky: 3-methoxy-3-methyl-1-butanol, dehet, eukalyptový olej, olej ze stepilého smrku, olej z černého smrku.

Herbal: 3-methoxy-3-methyl-1-butanol, rozmarýnový olej, šalvějový olej, tymiánový olej.

Bloom: 3-methoxy-3-methyl-1-butanol, olej z pelargonie vonné, levandulový olej. 

Potenciální alergeny přirozeně přítomné v esenciálních olejích: limonene, linalool, geraniol, citral. Výrobek je 100% přírodní, veganský, neobsahuje syntetika, vodu ani barviva.

BALENÍ
Dřevěný obal je vyrobený z masivního dřeva borovice původem z Finska. V procesu výroby nejsou
použity žádné chemikálie, protože borovicové dřevo je přirozeně antibakteriální. Dodavatel dřeva má certifikaci PECF a samotné dřevo z udržitelných zdrojů je také certifikováno. Tímto způsobem je možné vysledovat použitý materiál až k místu, kde byl strom vysazen.

POUŽITÍ
Přidejte 10-15 kapek saunové vůně do saunového vědra naplněného vodou. Polejte př
i saunování rozpálenou pec a můžete si užívat příjemné aroma a požitek z "löyly" (finské slovo označující páru nad pecí v sauně).

VYROBENO VE FINSKU
Přírodní kosmetika Hetkinen se vyrábí v manufaktuře ve finském městě Turku a dřevěný obal v městečku Raasepori. Výrobky nesou ochranný symbol Made in Finland.

Made in Finland

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz