Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Sada do sauny na sezení Eläinten, tmavě šedá

Na objednávku do 3-4 týdnů

1 197 Kč 1 297 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Matti Pikkujämsä

Proč se v sauně nezasmát a nepobavit. Sada doplňků s motivem saunujících se zvířat vás určitě pozitivně naladí a zaujme i všechny okolo. V sauně se tak potí třeba los a medvěd, na rozpálená kamna přihazuje vodu tuleň a ježka šlehá březovými větvemi zajíc. Zkrátka perfektní motiv pro všechny, kteří mají smysl pro humor.

Sada do sauny na sezení zvýší vaše pohodlí a zlepší hygienu při saunování. Set obsahuje krátkou podložku a polštář.

Vyvážené spojení lnu a bavlny dodává doplňkům do sauny Lapuan Kankurit výbornou pevnost a odolnost proti oděru a zároveň schopnost sát značné množství potu. Výrobky ze lnu jsou na dotyk chladné, což v sauně určitě oceníte.

ROZMĚRY
Podložka 46x60 cm
Polštář 20x45 cm

MATERIÁL
60% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®, 40% biobavlna, výplň polštáře recyklované nehořlavé textilní vlákno

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Podložku perte na 40°C, polštář na 60°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Matti Pikkujämsä

MATTI PIKKUJÄMSÄ
Matti Pikkujämsä vystudoval uměleckou univerzitu Aalto University School of Art. Jeho fantazie čerpá ze specifických rysů finského každodenního života, které podává s nutnou dávkou humoru a přesvědčivosti. Například jeho série textilií s motivy saunování vás pohltí téměř tak, že slyšíte páru vycházející ze saunových kamen a v pozadí tlumené finské hlasy. Kromě kolekcí pro Lapuan Kankurit navrhuje textilie i pro Kauniste, kde se jeho motivy objevují na polštářích a nově i porcelánu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz