Přírodní mýdlo medvědí rodinka 150g, smrk pryskyřice

Skladem

629 Kč

Značka Aamumaa

Design: Kristiina Nevakivi

Přírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody ve tvaru velké medvědice a jejího medvíděte omámí vaše smysly vůní jehličí. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v hoblinkách v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo uvolňující vůni jehličnatého lesa. Extrakt z černého smrku, pryskyřice a semen jalovce vám dá pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození. V dárkové krabičce je přibalený i speciální dřevěný podstavec.

Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

HMOTNOST
150 g (ve dvou kusech)

SLOŽENÍ
Olivový olej, kokosový olej, voda, bambucké máslo, včelí vosk, extrakt z listů rozmarýnu, pryskyřice smrku ztepilého, olej z černého smrku, olej z jalovcových semínek, vitamín E.

Více informací

Designer

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz