Lněný povlak na polštář Ruoste 45x45, len-oranžovo-šedý

Skladem

1 551 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Anu Leinonen

Nádherný lněný povlak na polštář Ruoste doslova vyzývá k odpočinku. Velmi pečlivě volené odstíny přírodního lnu, rezavě oranžové, jemné růžové a světle šedé na první pohled uklidňují a vytváří příjemnou atmosféru. Motiv pro Lapuan Kankurit navrhla finská designérka Anu Leinonen.

ROZMĚRY
45x45 cm

MATERIÁL
100% len

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Ještě vlhké narovnejte do původního tvaru a vyžehlete. Materiál se může srazit cca o 7%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Anu Leinonen

ANU LEINONEN
Designérka Anu Leinonen je autorkou řady textilií do kuchyně a koupelny pod značkou Lapuan Kankurit. Její osobitý styl je založený na čistotě, jednoduchosti a přírodních materiálech. Anu je absolventkou Institutu designu ve finském Lahti. Později zdokonalovala svoje profesní nadání v Paříži v Centre de fomation des Modélistes a pracovala i pro francouzskou oděvní společnost, kde navrhla vlastní kolekci.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz