Pánev Forest pan S6 46cm

Skladem

2 250 Kč

Značka Stabilotherm

Velká ocelová pánev si vás získá prvotřídní kvalitou a skvělými vlastnostmi při vaření na otevřeném ohni nebo grilu pro větší skupinu lidí. Kvalitní ocel odolává vysokým teplotám a čím více budete pánev používat, tím lepší vlastnosti při smažení bude mít. Navíc bez problémů snese i kovové kuchyňské náčiní a drhnutí drátěnkou.

Pánev se vyrábí ve Švédsku a bude ceněným pomocníkem mezi outdoorovými nadšenci, lovci, rybáři a nadšenci do grilování a vaření v přírodě.

ROZMĚRY
Průměr 46 cm
Hmotnost 3,1 kg

MATERIÁL
Karbonová ocel, neobsahuje žádné chemikálie nebo nepřilnavé vrstvy

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Myjte pouze ručně v teplé vodě ideálně bez nebo s co nejmenším množstvím mycího prostředku. Po umytí pánev vysušte papírovou utěrkou a uchovejte na suchém místě. Čas od času podle potřeby potřete jemnou vrstvou kuchyňského oleje.

Před prvním použití je nejdříve potřeba pánev vypálit, aby získala přirozeně nepřilnavý povrch. Pánev potřete tenkou vrstvou kuchyňského oleje a umístěte ji přímo do ohně. Nechte ji tam, než se z oleje nezačne kouřit. Postup opakujte 3-5x. Pánev postupně ztmavne a s dalším používáním získá tmavší a krásnější patinu.

VYROBENO VE ŠVÉDSKU
Pánve Stabilotherm Jägarstekpanna se vyrábí v Ulricehamnu přímo ve Švédsku.

Made in Sweden

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz