Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Lněná utěrka / ubrousek Kesäkukka 46x46, tyrkysovo-růžová

Na objednávku do 3-4 týdnů

468 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Akira Minagawa

Lněná utěrka vás zaujme svým jemným přírodním vzorem Kesäkukka (letní květy) v harmonicky sladěných odstínech, který navrhl pro Lapuan Kankurit světoznámý japonský designér Akira Minagawa. Motiv je svědectvím Akirovy úžasně živé představivosti a ztělesňuje květinu, jak nenuceně a šťastně kvete.

Z rubu má utěrka inverzní barvy a přetočením tak dosáhnete docela jiného dojmu. Díky svému složení ze směsi lnu a biobavlny utěrka výborně saje a je zároveň příjemná na dotek. Utěrka je čtvercová a můžete z ní tedy stejně dobře udělat i stylový ubrousek, kterým doladíte stolování.

ROZMĚRY
46x46 cm

MATERIÁL
100% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze prát až na 60°C. Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Ještě vlhké narovnejte do původního tvaru a vyžehlete. Materiál se může srazit cca o 7%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Akira Minagawa

AKIRA MINAGAWA
Akira Minagawa je slavný japonský textilní návrhář a ilustrátor, nejlépe známý jako zakladatel designového studia Minä perhonen. Akirův styl je často popisován slovy jako romantický, naivní a nápaditý. Sám Akira nepodléhá žádnému konkrétnímu stylu – vše pro něj začíná jeho vlastními vzpomínkami, které si přeje oživit: "Tvořím s pocitem, že fantazie své mysli přenáším ze svých rukou do reálného světa."

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz