Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Lněná deka / ubrus Veranta 140x240, len-bílá

Na objednávku do 3-4 týdnů

4 686 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Matti Pikkujämsä

Kvalitní deka ze lnu a biobavlny se vzorem Veranta v sobě skrývá množství detailů, které nakonec vytváří harmonický, oku lahodící celek. Motiv v grafickém stylu 50. let navrhl finský designér Matti Pikkujämsä a nechal se inspirovat starou verandou, která skrývá letité keramické vázy s ručně sbíranými květinami. Vzor Veranta tak výborně pasuje nejen do skandinávsky laděných interiérů, ale svoje místo si najde i v místnostech, kde vládne klasika nebo vesnický styl.

Díky jemnému a měkkému materiálu můžete deku použít i jako přikrývku nebo přehoz. Na dotyk výborný materiál, který je směsí lnu a bavlny, vás bude hýčkat při každém dotyku. Pokud rádi experimentujete, můžete deku klidně použít i jako noblesní ubrus na jídelní stůl.

ROZMĚRY
140x240 cm + třásně

MATERIÁL
60% biobavlna, 40% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Pro běžnou údržbu a svěží vůni doporučujeme finský přírodní sprej na textil Sees.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Matti Pikkujämsä

MATTI PIKKUJÄMSÄ
Matti Pikkujämsä vystudoval uměleckou univerzitu Aalto University School of Art. Jeho fantazie čerpá ze specifických rysů finského každodenního života, které podává s nutnou dávkou humoru a přesvědčivosti. Například jeho série textilií s motivy saunování vás pohltí téměř tak, že slyšíte páru vycházející ze saunových kamen a v pozadí tlumené finské hlasy. Kromě kolekcí pro Lapuan Kankurit navrhuje textilie i pro Kauniste, kde se jeho motivy objevují na polštářích a nově i porcelánu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz