Konvice Moomin Missing You 1,6l

Skladem

2 459 Kč

Značka Muurla

Design: Tove Jansson

Kvalitní smaltovaná konvice s dřevěnou rukojetí na motivy pohádkových Muminků od slavné finské autorky Tove Jansson. Konvice nese motiv Muminka stojícího na mostě, kterému se stýská po nejlepším příteli Šňupálkovi. Nadčasový design je inspirovaný starými finskými konvicemi na přípravu kávy a čaje.

V konvici můžete uvařit vodu, připravit čaj nebo z ní servírovat kávu. Je vyrobena z velké části ručně a tak je každý kousek tak trochu originál. Vnitřek konvice v tmavě modré barvě je speciálně upravený tak, aby vydržel vysokou teplotu a byl odolný proti zbarvení. Vnější část chrání dvojité smaltování. Konvici můžete použít se všemi typy varných desek včetně indukce. Baleno v dárkové krabici.

Pusťte si video, jak se smaltované nádobí Muurla vyrábí.

OBJEM
1,6 l

MATERIÁL
Smalt, dřevo

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Doporučujeme ruční mytí.

ORIGINÁL MOOMIN CHARACTERS™
Výrobek nese ochrannou značku Moomin Characters™, která garantuje, že se jedná o originál z licencované kolekce.

Moomin Originaldesign-from-finland.png

Více informací

Designer

Tove Jansson

TOVE JANSSON
Finská ilustrátorka a spisovatelka Tove Jansson připravila pro děti po celém světě debrodružné a zároveň poučné příběhy o Mumincích, které je provází po celý život. Její pohádkové knihy jsou plné unikátních kreseb postaviček z kouzelného údolí, které se staly základem pro ikonický porcelán Arabia, sklenice Iittala a smaltované hrnečky Muurla. Motivy Muminka, jeho rodinky a přátel nám tak mohou dělat radost každý den, ikdyž už zrovna nejsme děti.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz