Konopná taška Onnenmaa 46×46, černo-bílá

Skladem

1 375 Kč

Značka Saana ja Olli

Design: Saana ja Olli

Praktická a stylová taška z prvotřídního konopného vlákna nese motiv Onnenmaa (země štěstí). Finští designéři Saana ja Olli se při návrhu soustředili na malbu štětcem a volnou asociaci, aby vybudovali snové bezpečné místo jako dočasné útočiště před realitou. Široké popruhy jsou pohodlné i při nošení tašky přes rameno.

Konopí má vynikající vlastnosti a je udržitelným materiálem. Jeho pěstování nevyžaduje syntetická hnojiva, zavlažování ani herbicidy, má pozitivní vliv na půdu a svými kořeny bojuje proti erozi. Na stejné ploše má také ve srovnání s bavlnou vyšší úrodu a účinněji přeměňuje oxid uhličitý na kyslík. Evropské konopí prochází minimální úpravou, čímž se získávají delší a odolnější vlákna.

ROZMĚRY
46x46 cm

MATERIÁL
100% konopí vypěstované v Evropě, barvy na bázi vody bez obsahu plastů

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C a žehlete na vysokou teplotu s napařováním. Konopný textil se může po prvním praní srazit o 5-10%.

VYROBENO VE FINSKU
Transparentně a udržitelně navrženo, vyrobeno a zabaleno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Potisk textilií a šití s využitím 100% obnovitelných zdrojů energie.

Made in Finland 

Více informací

Designer

Saana ja Olli

SAANA JA OLLI
Manželský pár Saana ja Olli patří k předním finským designérům. Nadčasový design, udržitelně pěstované konopí jako hlavní materiál a důraz na lokální kvalitní výrobu ve Finsku přinesli značce Saana ja Olli příznivce po celém světě. Vám se tak dostává do rukou unikátní kousek, který vám bude dělat dlouho radost a vytvoří příjemnou atmosféru.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz