Nové Koberec Paris, béžovo-zelený

Koberec Paris, béžovo-zelený

Na objednávku do 3-4 týdnů

18 999 Kč

Značka Brita Sweden

Ručně pletený kusový koberec Paris zdobí geometrický skandinávský vzor v béžovo-zelených tónech. Koberec je vhodný i pro náročné prostředí včetně venkovního použití na terase nebo balkoně. Velmi dobře poslouží také v kuchyni nebo v chodbě, kde klasické koberce trpí vlhkostí a častějším znečištěním. Vinylová folie je protiskluzová, odolná, lze ji vyprat a je vhodná pro alergiky.

Koberce Karpeto.cz

ROZMĚRY
170x250 cm

VZORKOVNÍK
Na přání vám oproti záloze zašleme vzorkovník koberců Brita Sweden z aktuální kolekce. Kontaktujte nás prosím na e-mailu info@terve.cz.

MATERIÁL
Vinylová folie, neobsahuje ftaláty a těžké kovy

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Skvrny ihned očistěte čistým vlhkým hadříkem, koberec nedrhněte. Perte ručně s malým množstvím prášku na 30°C, neždímejte, nesušte v sušičce. Mokrý koberec vždy vyvěste usušit. Koberec se po praní může srazit o cca 5%. Koberec je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Při vystavení vysokým teplotám na přímém slunci se ale mohou okraje jemně zvlnit. Koberec v takovém případě namočte a jemně narovnejte. Koberec nenechávejte venku v zimě, mráz by mohl poškodit vlákna.

VYROBENO VE ŠVÉDSKU
Koberce z vinylového vlákna Brita Sweden se vyrábí tradičním způsobem s vysokým podílem ruční práce přímo ve Švédsku, kde má tento typ odolných koberců dlouhou historii.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz