Více než 5000 designovek skladem
30 dní na vrácení zboží

Deka / ubrus Tulppaani 130x180, skořicově-modrá

Na objednávku do 3-4 týdnů

5 518 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Helmi Liikanen

Nádherná deka Tulppaani je klenotem finské tkalcovny Lapuan Kankurit. Velmi pečlivě volené odstíny, kombinace lnu a vlny a střídání různého způsobu a hustoty tkaní tvoří originální deku posetou tulipány, která vás doslova okouzlí na první pohled. Nadčasový motiv pro Lapuan Kankurit navrhla finská designérka Helmi Liikanen.

Deku můžete použít i jako pléd na pohovku, přehoz přes postel nebo jako originální ubrus na jídelní stůl, který změní dojem z celé jídelny či kuchyně.

ROZMĚRY
130x180 cm

MATERIÁL
86% jihoamerická čistá střižní vlna, 14% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Ruční praní na 30°C nebo suché čištění. Pro běžnou údržbu a svěží vůni doporučujeme finský přírodní sprej na textil Sees.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Helmi Liikanen

HELMI LIIKANEN
Helmi Liikanen je absolventkou prestižní Aalto Unviersity. S Lapuan Kankurit se poprvé setkala při studijní návštěvě této legandární tkalcovny a netrvalo dlouho a spolupráce  byla na světě. Helmi se často inspiruje samotným procesem návrhu, protože si hraje s materiály, barvami a strukturami. Věří v kombinaci designových znalostí a řemeslného zpracování textilií s důrazem na trvalou nadčasovou krásu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Severský design

Značky
Kolekce
Novinky


Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz