Závěsná lampa Korona, hliníková

Na objednávku do 3-4 týdnů

17 990 Kč

Značka Valoarte

Design: Harri Koskinen

Designové závěsné LED svítidlo Korona rozptyluje světlo do všech stran. Cílem designéra Harri Koskinena bylo vytvořit příjemný zdroj světla tak, abychom se cítili stejně dobře jako při svíčkách, otevřeném ohni nebo při pohledu na zapadající slunce.

Závěsná lampa Korona díky nadčasovému designu krásně zapadne do různě laděných interiérů od těch nejmodernějších po klasické. Speciální hliníková edice navíc přináší do interiéru špetku industriálního stylu a exkluzivity. Lampu můžeme použít jako závěsné svítidlo nad jídelní stůl, nad barový pult v kuchyni i nad konferenční stolek do obývacího pokoje. Výkonné a zároveň úsporné LED světlo dovádí k dokonalosti difuzor, který propouští jen tolik světla, aby osvětlení nepůsobilo rušivě. 

ROZMĚRY
Výška 36,5 cm
Průměr 39 cm
Délka od stropu k spodní hraně svítidla 2,1 m

MATERIÁL
Polyuretan, aluminium, textilní kabel

ZDROJ
V lampě je 96 kvalitních LED Samsung 5252 s udávanou životností 40 let, desku s diodami lze poté vyměnit. Barva světla 3000 K, světelný tok 2380 lm, výkon svítidla 20 W odpovídá cca 200 W klasické žárovce.

KABEL
1,65 m

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Hliníkový povrch získá časem typickou patinu, kterou můžete lampě buď ponechat anebo očistit přípravkem k tomu určeným.

VYROBENO VE FINSKU
Lampy Korona sa vyrábí přímo ve Finsku.

Více informací

Designer

Harri Koskinen

HARRI KOSKINEN
Hlavní designér Iittala patří ve Finsku ke špičce. Kromě Iittala pracuje i na menších projektech jako jsou designové lampy Moomin Lights nebo lampy Korona, ale navrhuje také pro takové značky jako je legendární Artek a rád zabrousí i do úplně jiných oblastí, než je interiérový design - třeba při tvorbě pro Panasonic nebo Finlandia Vodku. Pro Iittala navrhl úžasnou sérii nádobí Sarjaton a ikonickou kolekci svícnů a lamp Lantern. Je držitelem několika světových ocenění za design.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz