Zástěra Kettu, šedo-černá

Skladem

833 Kč 1 190 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Teemu Järvi

Dámská kuchyňská zástěra Kettu s motivem lišky od finského umělce Teemu Järviho vás zavede do nitra divoké severské přírody. Zástěra vám bude slušet nejen při každodenní práci v kuchyni, ale i při zvláštních příležitostech, když si budete hýčkat své hosty. Navíc díky kapse je zástěra nesmírně praktická.

ROZMĚRY
Zástěra se vyrábí v jedné univerzální velikosti a díky flexibilnímu uvázání bude pasovat každé ženě.

Délka 120 cm
Šířka 70 cm + šňůrky k uvázání

MATERIÁL
60% len, 40% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Ještě vlhké narovnejte do původního tvaru a vyžehlete. Materiál se může srazit cca o 5%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Teemu Järvi

TEEMU JÄRVI
Teemu Järvi je finský umělec, který si jako svou hlavní inspiraci vybral nespoutanou severskou přírodu. Většinu roku tráví ve finských lesích, aby co nejlépe zachytil život a pohyb objektů svých maleb. Pracuje s tradičními metodami kresby jako je malba stonkem rákosu a čínským inkoustem. Na první pohled jednoduché malby jsou při bližším prozkoumání plné důsledně promyšlených tahů.

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz