Lněná utěrka Koivu 48x70, černo-bílá

Skladem

523 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Marja Rautiainen

Utěrka Koivu s krásným motivem březových kmenů v černobílém provedení vás zaujme na první pohled. Díky svému složení ze směsi lnu a biobavlny utěrka výborně saje a je zároveň příjemná na dotek.

Utěrka pasuje nejen do skandinávsky laděných interiérů, ale i do těch moderních a tradičních ve vintage stylu. Motiv březového lesa je velmi oblíbenou inspirací finských designérů. Kromě toho, že je bříza jedním z nejrozšířenějších druhů dřevin ve Finsku, Finové také věří na její léčivé schopnosti.

ROZMĚRY
48x70 cm

MATERIÁL
60% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®, 40% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C. Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Ještě vlhké narovnejte do původního tvaru a vyžehlete. Materiál se může srazit cca o 5%.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Marja Rautiainen

MARJA RAUTIAINEN
Design navrhla Marja Rautiainen, která je klíčem k úspěchu výrobce Lapuan Kankurit. Představuje novou, otevřenou generaci finských návrhářů. Ve své práci využívá silné profesní dovednosti a vášeň pro finské textilní tradice. Marja stojí za neúspěšnějšími motivy Lapuan Kankurit a její dílo silně ovlivňuje současný finský textilní design.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz