Úložný koš Moomin Our sea

Skladem

840 Kč

Značka Muurla

Design: Tove Jansson

Plstěný multifunkční úložný koš z charitativní kolekce #oursea s cílem podpořit záchranu Baltského moře. Na jedné straně je krásný motiv Muminka, který uvízl s loďkou na útesu a na druhé pak Šňupálek na rybách.

Plstěný materiál je lehký a přitom odolný při používání. Úložný koš nabízí nekonečné možnosti využití. Můžete do něj schovat hračky, časopisy, polštáře nebo přikrývky a také může stejně dobře posloužit na nošení dříví ke krbu.

Baltské moře patří k nejznečištěnějším na světě. Zakoupením koše podpoříte nadaci John Nurminen Foundation, která se stará o osvětu a záchranu Baltského moře.

ROZMĚRY
33x33x31 cm

MATERIÁL
Plsť z recyklovaných PET plastových lahví

CHARITATIVNÍ VÝROČNÍ EDICE
Kolekce #oursea byla představena při příležitosti 75. výročí od vydání první knihy Tove Jansson. Část výtěžku výrobce věnuje nadaci John Nurminen Foundation, která se snaží zvrátit znečištění Baltského moře.

Moomin Oursea

ORIGINÁL MOOMIN CHARACTERS™
Výrobek nese ochrannou značku Moomin Characters™, která garantuje, že se jedná o originál z licencované kolekce.

Moomin Originaldesign-from-finland.png

Více informací

Designer

Tove Jansson

TOVE JANSSON
Finská ilustrátorka a spisovatelka Tove Jansson připravila pro děti po celém světě debrodružné a zároveň poučné příběhy o Mumincích, které je provází po celý život. Její pohádkové knihy jsou plné unikátních kreseb postaviček z kouzelného údolí, které se staly základem pro ikonický porcelán Arabia, sklenice Iittala a smaltované hrnečky Muurla. Motivy Muminka, jeho rodinky a přátel nám tak mohou dělat radost každý den, ikdyž už zrovna nejsme děti.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz