Termofor Tulppaani, růžovo-modrý

Skladem

1 245 Kč

Značka Lapuan Kankurit

Design: Helmi Liikanen

Kvalitní termofor Tulppaani je klenotem finské tkalcovny Lapuan Kankurit. Velmi pečlivě volené odstíny, kombinace lnu a vlny a střídání různého způsobu a hustoty tkaní tvoří originální vzor posetý tulipány, který vás doslova okouzlí na první pohled. Nadčasový motiv pro Lapuan Kankurit navrhla finská designérka Helmi Liikanen. Termofor vás zahřeje během chladných dní nebo třeba vyhřeje studenou postel. Příjemné teplo termoforu vám pomůže se krásně zrelaxovat. Praktická zahřívací láhev je skvělý dárek, který ocení nejen vaši rodiče a prarodiče.

Fascinováni ideologií bezodpadové výroby "zero waste", přemýšleli ve finské tkalcovně Lapuan Kankurit, jak využít přebytky z produktů jako jsou luxusní lněné deky, osušky nebo ubrusy. Byla by přece škoda, kdyby se prvotřídním materiálem z evropského lnu utkaným ve Finsku plýtvalo. Proto vznikla kolekce zero waste, kde se tyto přebytky přeměňují v praktické a krásné výrobky.

Pryžová vyjímatelná výplň je vyrobená v Německu špičkovým výrobcem Fashy GmbH a je certifikovaná jako zdravotnická pomůcka. S každým prodaným termoforem výrobce podporuje sociální projekty World Vision.

ROZMĚRY
20x33 cm

OBJEM
2 l

MATERIÁL
86% čistá střižní vlna, 14% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Obal perte ručně na 30°C nebo suchým čištěním.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Více informací

Designer

Helmi Liikanen

HELMI LIIKANEN
Helmi Liikanen je absolventkou prestižní Aalto Unviersity. S Lapuan Kankurit se poprvé setkala při studijní návštěvě této legandární tkalcovny a netrvalo dlouho a spolupráce  byla na světě. Helmi se často inspiruje samotným procesem návrhu, protože si hraje s materiály, barvami a strukturami. Věří v kombinaci designových znalostí a řemeslného zpracování textilií s důrazem na trvalou nadčasovou krásu.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz