Sypaný čaj Sunset at Noon 75g

Skladem

439 Kč

Značka Nord-T

Design: Nina Rantala & Mirka Olin

Je to až magický okamžik, když slunce na severu Evropy v zimě zapadá hned po poledni. Dlouhé zimní večery jsou ve Skandinávii spojené s příjemným posezením při tradičních skořicových koláčích a šálce černého čaje.

Sypaný čaj Sunset at Noon je silný s intenzivní vůní. Ve Finsku oblíbené koření kardamom dává tomuto čaji špetku extravagantnosti a vanilka ho naopak celý zjemní. Je to jakoby jste doslova pili domácí skořicový koláč.

Sypaný čaj je balený v designové krabičce, která poslouží i jako krásné dárkové balení. Čaj je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, přísady, sladidla ani lepek.

OBSAH BALENÍ
75 g

ROZMĚRY BALENÍ
7,5 x 7,3 cm

POKYNY
2 čajové lžičky na šálek, 80°C, 4 minuty

SLOŽENÍ
Bio černý čaj, kardamom, skořice, vanilka

VYROBENÉ VE FINSKU
Sypané čaje Nord-T se balí přímo v Helsinkách a severské bylinky, koření a lesní plody jsou ručně sbírány v divoké přírodě přímo ve Finsku.

Více informací

Designer

Nina Rantala a Mirka Olin

NINA RANTALA & MIRKA OLIN
Nina a Mirka působí jako nerozlučná a tak trošku bláznivá dvojka. Dvě Finky se znají od mládí a ikdyž se potom jejich cesty na chvíli rozdělily, nakonec je zpět spojila láska k popíjení čaje a vytvořili značku Nord-T. Jejich geniální cit pro výběr finských bylinek, lesních plodů a koření nyní dobývá chuťové buňky celé Skandinávie.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz