Sypaný čaj Moose on the Loose 50g

Skladem

469 Kč

Značka Nord-T

Design: Nina Rantala & Mirka Olin

Pojďte na procházku do skandinávského lesa, kde při trošce štěstí zahlédnete majestátného losa. Bude to bezpochyby nezapomenutelný zážitek. Podobně se budete cítit při popíjení sypaného čaje Moose on the Loose, který vás svojí vůní a chutí zavede do samého srdce divoké přírody.

Černý čaj s listy černého rybízu a květů červeného jetele má nezaměnitelnou bylinkovou chuť. Díky magicky temné barvě a nádherné vůni černého rybízu je tento čaj smyslný a svěží zároveň.

Sypaný čaj je balený v designové krabičce, která poslouží i jako krásné dárkové balení. Čaj je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, přísady, sladidla ani lepek.

OBSAH BALENÍ
50 g

ROZMĚRY BALENÍ
7,5 x 7,3 cm

POKYNY
2 čajové lžičky na šálek, 90°C, 3-5 minut

SLOŽENÍ
Bio černý čaj, černý rybíz, listy černého rybízu, květ červeného jetele

VYROBENÉ VE FINSKU
Sypané čaje Nord-T se balí přímo v Helsinkách a severské bylinky, koření a lesní plody jsou ručně sbírány v divoké přírodě přímo ve Finsku.

Více informací

Designer

Nina Rantala a Mirka Olin

NINA RANTALA & MIRKA OLIN
Nina a Mirka působí jako nerozlučná a tak trošku bláznivá dvojka. Dvě Finky se znají od mládí a ikdyž se potom jejich cesty na chvíli rozdělily, nakonec je zpět spojila láska k popíjení čaje a vytvořili značku Nord-T. Jejich geniální cit pro výběr finských bylinek, lesních plodů a koření nyní dobývá chuťové buňky celé Skandinávie.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz