Sypaný čaj Cabin Fever 38g

Skladem

469 Kč

Značka Nord-T

Design: Nina Rantala & Mirka Olin

Na co se Finové těší celý rok? Přece na svoji letní chatku Mokki, kde stráví letní dovolenou ve společnosti nádherné severské přírody. Ale dovolená je nejen o sauně a relaxaci, ale také o pěstování všeho, co v těchto končinách za krátké léto vyroste. Skoro v každé zahradě najdete jahody a rebarboru, a tak když byste se nějakého Fina zeptali, jak chutná tento čaj, určitě by mu připomínal právě finské léto.

Černý rybíz a rebarbora dodávají tomuto zelenému čaji příjemnou hořkost a kyselost, kterou harmonicky vyvažují sladké jahody.

Sypaný čaj je balený v designové krabičce, která poslouží i jako krásné dárkové balení. Čaj je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, přísady, sladidla ani lepek.

OBSAH BALENÍ
38 g

ROZMĚRY BALENÍ
7,5 x 7,3 cm

POKYNY
2 čajové lžičky na šálek, 80°C, 3-4 minuty

SLOŽENÍ
Bio zelený čaj, jahody, rebarbora, listy černého rybízu

VYROBENÉ VE FINSKU
Sypané čaje Nord-T se balí přímo v Helsinkách a severské bylinky, koření a lesní plody jsou ručně sbírány v divoké přírodě přímo ve Finsku.

Více informací

Designer

Nina Rantala a Mirka Olin

NINA RANTALA & MIRKA OLIN
Nina a Mirka působí jako nerozlučná a tak trošku bláznivá dvojka. Dvě Finky se znají od mládí a ikdyž se potom jejich cesty na chvíli rozdělily, nakonec je zpět spojila láska k popíjení čaje a vytvořili značku Nord-T. Jejich geniální cit pro výběr finských bylinek, lesních plodů a koření nyní dobývá chuťové buňky celé Skandinávie.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz