Sypaný čaj Afloat with Folkboat 25g

Skladem

469 Kč

Značka Nord-T

Design: Nina Rantala & Mirka Olin

Léto na severu je sice krátké, ale o to intenzivnější. Loďky brázdící jezera se těší velké oblibě a cestující mohou jen tak relaxovat a vychutnávat si krásu severské přírody.

Spojení jahod, listů kopřivy a břízy v sypaném bylinkovém čaji Afloat with Folkboat je ideální právě pro letní dny. Čaj má sladký nádech a výborně se hodí po večeri nebo před spaním. Během teplých dní si ho můžete vychutnat i jako osvěžující ledový čaj.

Sypaný čaj je balený v designové krabičce, která poslouží i jako krásné dárkové balení. Čaj je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, přísady, sladidla ani lepek.

OBSAH BALENÍ
25 g

ROZMĚRY BALENÍ
7,5 x 7,3 cm

POKYNY
2 čajové lžičky na šálek, 100°C, 5-7 minut

SLOŽENÍ
Jahody, listy břízy, kopřiva, kořen lékořice

VYROBENÉ VE FINSKU
Sypané čaje Nord-T se balí přímo v Helsinkách a severské bylinky, koření a lesní plody jsou ručně sbírány v divoké přírodě přímo ve Finsku.

Více informací

Designer

Nina Rantala a Mirka Olin

NINA RANTALA & MIRKA OLIN
Nina a Mirka působí jako nerozlučná a tak trošku bláznivá dvojka. Dvě Finky se znají od mládí a ikdyž se potom jejich cesty na chvíli rozdělily, nakonec je zpět spojila láska k popíjení čaje a vytvořili značku Nord-T. Jejich geniální cit pro výběr finských bylinek, lesních plodů a koření nyní dobývá chuťové buňky celé Skandinávie.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz