Stolní lampa LED40 Qi, dub

Na objednávku do 4-6 týdnů

18 590 Kč

Značka Tunto

Design: Mikko Kärkkäinen

Stylová stolní lampa LED40 Qi od Tunto je minimalistické svítidlo na pracovní stůl s efektním náklonem dřevěné části, která vychází z kontrastní kulaté základny.

Lampa LED40 Qi je designovou lahůdkou do domácí pracovny, kanceláře nebo k psacímu stolu. Dřevěná část má minimalistické rozměry a je zasazená do stabilní základny ze speciálního materiálu Corian®. Lehký náklon zajišťuje správné nasměrování moderního osvětlení LED technologií na pracovní plochu stolu.

Tato verze stolní lampy LED40 je vybavená bezkontaktní nabíjecí technologií Qi pro mobilní telefony. Stačí telefon podporující tuto technologii jednoduše položit na základnu lampy a začne se nabíjet.

ROZMĚRY
40x20x20 cm

MATERIÁL
Dřevo

ZDROJ
Integrované LED (14 W, 3000 K, 480 lm)
Podrobná specifikace ke stažení (PDF)

VYROBENO VE FINSKU
Svítidla Tunto se vyrábí ručně ve Finsku z vybraného dřeva pocházejícího z certifikovaných zdrojů.

Více informací

Designer

Mikko Kärkkäinen

MIKKO KÄRKKÄINEN
Zakladatel, majitel a zároveň hlavní designér značky svítidel Tunto se rád nechává inspirovat finskou přírodou, zejména lesy a dřevem samotným. Jeho svítidla Tunto získala celou řadu prestižních ocenění od Red Dot design award až po Good Design. Na první pohled mají lampy jednoduché čisté linie, těží z krásy pečlivě vybraného dřeva a jejich nadčasový vzhled vám bude dělat radost po celou řadu let.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz