Set pomůcek na pečení Iris Hantverk, 4ks

Skladem

1 750 Kč

Značka Iris Hantverk

Tento set musí mít každá vášnivá pekařka či nadšený pekař! Při pečení vám bude pomáhat velký pekařský štětec, kovová stěrka na krájení těsta, mašlovačka a jehlice na zkoušení těsta. To vše ručně vyrobené v malé švédské dílně Iris Hantverk.

Velký plochý štětec je ideální na rovnoměrné roznesení mouky po desce, odstranění přebytečné mouky z chleba a čištění pracovní desky. Kovová stěrka zase usnadňuje nabírání těsta a mouky, tvarování a dělení těsta a také ji můžete použít při úklidu k odstranění zbytků těsta z pracovní plochy. Vlas štětce a mašlovačky je z šetrně získané koňské žíně a má výbornou pevnost a elasticitu a odolá i vyšším teplotám při potírání v troubě. Rukojeti jsou vyrobené z masivního březového dřeva ošetřeného olejem.

Kartáče a pomůcky Iris Hantverk vyrábí ručně zrakově postižení v malé švédské dílně, která se pyšní více než stoletou historií. Koupí tak nejen získáváte kvalitní kartáč, který vám dost možná bude sloužit celá desetiletí, ale také pomáháte zapojit se postiženým do běžného života. Pusťte si video, jak se kartáče Iris Hantverk vyrábí.

ROZMĚRY
Pekařský štětec 14x9,5x0,9 cm
Kovová stěrka na krájení 14,5x9,5x1,1 cm
Mašlovačka 18,5x4x0,8 cm
Jehlice na zkoušení těsta 20,5x2,2 cm

MATERIÁL
Březové dřevo ošetřené olejem, koňské žíně, nerezová ocel

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Pomůcky Iris Hantverk vám vydrží roky a nepotřebují ani zvláštní údržbu. V případě znečištění kartáče properte v teplé vodě s čistícím prostředkem a čas od času ošetřete dřevo olejem.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz