Set lopatky a smetáku z koňských žíní, javor / kov

Skladem

2 214 Kč

Značka Iris Hantverk

Kompaktní set smetáku s lopatkou je ideální na rychlý úklid podlahy a nechybí v žádné severské domácnosti. Lopatka díky svému tvaru sama o sobě stojí a slouží i jako držák na smeták. Krásné ruční zpracování ze švédské dílny Iris Hantverk navíc z tohoto setu dělá stylový designový kousek, který nemusíte schovávat do skříně. Rukojeti smetáku a lopatky vyrobené z masivního javorového dřeva jsou dostatečně dlouhé a nebudete se tak muset při úklidu ohýbat k zemi. Vlas kartáče je z šetrně získané koňské žíně a má výbornou pevnost a elasticitu.

Kartáče Iris Hantverk vyrábí ručně zrakově postižení v malé švédské dílně, která se pyšní více než stoletou historií. Koupí tak nejen získáváte kvalitní kartáč, který vám dost možná bude sloužit celá desetiletí, ale také pomáháte zapojit se postiženým do běžného života. Pusťte si video, jak se kartáče Iris Hantverk vyrábí.

ROZMĚRY
Délka 90 cm
Šířka 25 cm
Výška 20 cm
Hmotnost 776 g

MATERIÁL
Rukojeti javorové dřevo ošetřené olejem, lopatka kov, vlas koňské žíně

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Kartáče Iris Hantverk vám vydrží roky a nepotřebují ani zvláštní údržbu. V případě znečištění je properte v teplé vodě s čistícím prostředkem a čas od času ošetřete dřevo olejem.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz