Set hrnku a sypaného čaje Copenhagen

Na objednávku do 3-4 týdnů

875 Kč 975 Kč

Značka Magisso

Design: Vesa Jääskö & Laura Bougdanos

Geniální hrnek na snadnou přípravu sypaného čaje v setu s exkluzivním zeleným čajem Copenhagen. Hrneček můžete díky dnu s hranou překlápět a lístky čaje tak jednoduchým pohybem ponořit a zase vytáhnout. Stačí do sítka nasypat čaj, zalít horkou vodou a překlopit hrneček tak, aby byly lístky ponořené. Po vyluhování hrneček překlopíte zpět a už si můžete vychutnávat výborný čaj, zatímco čajové lístky už jen uvolňují přírodní aromu. Princip luhování čaje nejlépe uvidíte na videu.

Sypaný zelený čaj HG Jun Chiyabari z Nepálu je máslově jemný, s překvapujícími tóny sena a pěstuje se na malé ekologické farmě v Nepálu na himálajských kopcích. Je balený v designové krabičce, která poslouží i jako krásné dárkové balení. Čaj je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, přísady, sladidla ani lepek. Více o čaji Copenhagen.

OBJEM
0,25 l

MATERIÁL
Speciální plast SAN

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze mýt v myčce.

OCENĚNÍ
Red Dot Design Award

Více informací

Designer

Vesa Jääskö

VESA JÄÄSKÖ
Designér Vesa Jääskö patří mezi nejlepší finské produktové designéry. Navrhuje ve vlastním studiu pro známé značky od technologických firem až po ty designové. Pro Magisso navrhl celosvětově úspěšný chytrý hrneček na sypaný čaj, který si odnesl celou řadu ocenění včetně prestižní Red Dot Design Award, Fennia Prize a Good Design.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz