Servírovací talíř Oiva Hortensie 32cm

Na objednávku do 3-4 týdnů

2 170 Kč

Značka Marimekko

Design: Carina Seth-Andersson & S. Ruotsalainen

Velký porcelánový talíř s minimalisticky provedeným vzorem hortenzií v ryze skandinávském stylu. Nevšední motiv z této kolekce Marimekko přinese kousek nezaměnitelné vůně hortenzií do každé domácnosti. Geometrické ilustrace jsou dílem designérky Cariny Seth Anderssonové, která se při návrhu inspirovala právě hortenziemi, které jí zpříjemňují letní pobyt na chatě. Talíř je ideální na servírování pokrmů, dezertů, drobných chuťovek i salátů. Navíc jej můžete snadno kombinovat například s dalším nádobím z kolekce Oiva a namixovat si tak svůj vlastní unikátní set porcelánu.

Kolekce Oiva je vyrobena z kvalitního porcelánu, který si i při každodenním používání zachová původní glazuru a živé barvy.

ROZMĚRY
Průměr 32 cm
Výška 4,5 cm

MATERIÁL
Porcelán

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Lze mýt v myčce, vhodné do mikrovlné i klasické trouby i mrazáku.

Více informací

Designer

Carina Seth Andersson

CARINA SETH ANDERSSON
Talentovaná švédská designérka, která pracuje se slavnými skandinávskými i celosvětovými značkami jako je například Iittala, Marimekko, Hackman nebo Skruf. Její styl je charakteristický rovnováhou mezi jednoduchostí a smysluplnou formou. Výsledkem je nadčasový severský design, který prezentovala v galeriích po celém světě od New Yorku přes Tokyo až po domácí Stockholm.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz