Pryskyřicový hojivý balzám Hetkinen 70ml, smrk-jeřabina

Skladem

1 130 Kč

Značka Hetkinen

Hojivý balzám z finské smrkové pryskyřice a jeřabiny vám pomůže přirozeně vyléčit suchou pokožku, ekzémy nebo bodnutí hmyzem. Pryskyřice na bázi organického řepkového oleje účinně zvlhčuje pokožku, zabraňuje infekci ran a uzdravuje již infikované rány. Je antimikrobiální i vůči odolným bakteriím jako jsou MRSA a VRE. Použitá pryskyřice obsahuje 30% smrkové pryskyřice z oblasti finského Kuusama. Extrakt z bobulí finské jeřabiny je zase silným antioxidantem a obsahuje vitamin C a karoten, které dodají vaší pokožce krásnou zdravou barvu.

Exkluzivní a zároveň funkční a praktické balení z finské borovice předurčuje balzám k podarování. Po použití jej můžete využít podle vlastní kreativity.

OBJEM
70 ml

SLOŽENÍ
Řepkový olej, extrakt z jeřabin, karnaubský vosk, smrková pryskyřice, vitamin E a esenciální smrkový olej.

INCI: Brassica rapa oleifera, sorbus aucuparia berry extract, copernicia cerifera cera, picea exelsa, tocopherol, picea abies essential oil (camphene, pinene).

Výrobek je 100% přírodní, veganský, neobsahuje alkohol, syntetika, vodu, barviva, plast ani konzervanty.

BALENÍ
Dřevěný obal je vyrobený z masivního dřeva borovice původem z Finska. V procesu výroby nejsou
použity žádné chemikálie, protože borovicové dřevo je přirozeně antibakteriální. Dodavatel dřeva má certifikaci PECF a samotné dřevo z udržitelných zdrojů je také certifikováno. Tímto způsobem je možné vysledovat použitý materiál až k místu, kde byl strom vysazen.

POUŽITÍ
Očistěte a osušte oblast pokožky a rozetřete balzám. Stačí velmi malé množství. Pryskyřice se používá na rány, proleženiny, škrábance, vyrážky, popraskanou pokožku, suché paty, lupénku, atopickou pokožku, bodnutí hmyzem, popáleniny, svědivou pokožku a puchýře.

VYROBENO VE FINSKU
Přírodní kosmetika Hetkinen se vyrábí v manufaktuře ve finském městě Turku a dřevěný obal v městečku Raasepori. Výrobky nesou ochranný symbol Made in Finland.

Made in Finland

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072info@terve.cz