Přírodní sůl do koupele Podzim 700g

Momentálně vyprodané

1 890 Kč

Značka

Design: Bruno Beaugrand

Exkluzivní mořská sůl do koupele z kolekce Lumi Scent udělá z vaší koupele nezapomenutelný zážitek. Přírodní sůl ve vaší léčivé domácí lázni zjemní a uklidní vaši pokožku, uvolní svaly po celém těle a rozhýčká vaše smysly unikátní vůní skandinávského podzimu.

Každý z nás má svoje oblíbené roční období. Zavřete oči a vzpomeňte si na jaro, kdy začínají kvést břízy, léto s nekonečně dlouhými večery, podzim, kdy je příroda plná krásných barev a zimu, když svěží sněhové vločky tají na vaší tváři.

Sůl je uchovaná v elegantní skleněné láhvi v měděném odstínu s uzávěrem potaženým pravou kůží. Dárkové balení ve dvou košících z lýka je inspirované tradičními pletenými koši nazývanými ve Finsku pärekori. Košíky po rozbalení můžete použít na odkládání kosmetiky nebo jiných drobností nejen v koupelně.

Ručně vyrobené speciálně pro značku Lumi v malé manufaktuře ve Švédsku.

OBSAH
700 g

DÁVKOVÁNÍ
0,5 až 1,5 dl soli na koupel

SLOŽENÍ
Sůl, magnesium sulfate, parfém. Neobsahuje parabeny a petrochemické látky.

Více informací

Designer

Bruno Beaugrand

BRUNO BEAUGRAND
Francouzský designér rozvíjel svoji kariéru v New Yorku, kde navrhoval hodinky pro prestižní značku Tiffany. Tam také potkal finskou designérku Sannu Kantolu, se kterou založil v Helsinkách značku Lumi (ve finštině sníh). Kromě úspěšné řady módních doplňků představil Bruno kolekci Lumi Scent, která nabízí možnost nadechnout se vůní jednotlivých ročních období, tak jak se střídají ve Skandinávii.

Podobné a stejně krásné

Novinky na váš e-mail:

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Platba kartou
+420 775 232 072 info@terve.cz